Türkçe

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

21 Ağustos 2018 tarihinde, Ağrı - Doğubeyazıt ilçesinde bulunan üs bölgesinde teröristler tarafından yapılan saldırı sonucu yaralanan P. Tğm. Celal DAĞLI tedavi gördüğü Erzurum Eğt. ve Arş. Hst.'nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak 25 Ağustos 2018 tarihinde şehit olmuştur. Şehidimize Allah'tan rahmet, ailesine ve silah arkadaşlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

16 Ağustos 2018 tarihinde, Adıyaman - Kuyucak Köyü Bölgesinde icra edilen operasyon esnasında teröristlerce tuzaklanan EYP'ye temas etmesi sonucu J. Asb. Kd. Bçvş. Aydın ÖZER, Uzm. J. V. Kad. Çvş. Mehmet Kürşat YILMAZ, J. Uzm. Çvş. Oğuzhan TEKEREK ve J. Uzm. Çvş. Tuncer DOĞAN şehit olmuşlardır. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailesine ve silah arkadaşlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

09 Ağustos 2018 tarihinde, Hakkari İli, Çukurca İlçesi Güven Dağı Üs Bölgesine teröristler tarafından düzenlenen havan saldırısı sonucu Piyade Sözleşmeli Er Ömer GÜÇ şehit olmuştur. Şehidimize Allah'tan rahmet, ailesine ve silah arkadaşlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

Felaket başa gelmeden onu önlemek ve ondan korunma çarelerini düşünmek gerekir.

 

Duyurular

16/01/2019 Gün Ortalama:1329  Bugün 299 Ziyaret var  Sitede 6 kişi var  IP:3.80.32.33