Türkçe

TSK DAYANIŞMA VAKFINA YAPILAN BAĞIŞLAR DEVAM EDİYOR

Bursa ili Gemlik ilçesinde ikamet eden hayırsever vatandaşımız Gülfer Sarıdere tarafından TSK Dayanışma Vakfına Afyonkarahisar merkezde bulunan iki adet apartman dairesi bağışlanmıştır. Vakfımıza bağışta bulunan Gülfer Sarıdere'ye TSK Dayanışma Vakfı olarak sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Ayrıca bağış işleminin kısa sürede sonuçlanması için büyük gayret gösteren Gemlik İlçe Jandarma Komutanlığı Personeline, Gemlik Tapu Müdürlüğü Personeline, Afyon İl Jand...

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

10 Temmuz 2018 tarihinde, Hakkari - Şemdinli Derecik Bölgesinde icra edilen operasyon esnasında EYP'ye basması sonucu yaralanan P. Söz. Er Fatih ERCAN tedavi gördüğü Gülhane Eğt. ve Arş. Hst.'nde 23 Temmuz 2018 tarihinde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur. Şehidimize Allah'tan rahmet ailesine ve silah arkadaşlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

19 Temmuz 2018 tarihinde, Giresun - Espiye Kırsalında icra edilen operasyon esnasında J. Uzm. Çvş. Recep ÖNCEBE şehit olmuştur. Şehidimize Allah'tan rahmet ailesine ve silah arkadaşlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Felaket başa gelmeden onu önlemek ve ondan korunma çarelerini düşünmek gerekir.

 

Duyurular

26/03/2019 Gün Ortalama:827  Bugün 391 Ziyaret var  Sitede 3 kişi var  IP:54.166.133.84