Türkçe

TSK DAYANIŞMA VAKFI KURULUŞ YILDÖNÜMÜ

1 Ocak 2000 tarihi itibariyle faaliyetine başlayan TSK Dayanışma Vakfı'nın kuruluşunun 19. yılını kutluyor olmaktan gurur duyuyoruz. Türk Silahlı Kuvvetleri Dayanışma Vakfı; Subay. Astsubay, Sivil Memur, Uzman Jandarma ve Uzman Erbaşlar ile Sözleşmeli Erbaş ve Sözleşmeli Erlerden şehit olanların ve görevde iken hayatını kaybedenlerin aile fertlerine, gaziler ve malul olanların kendilerine sosyal ve ekonomik destek sağlayan bir vakıftır. Vakıf tarafından kuruluş tarihinden günü...

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

25 Aralık 2018 tarihinde Iğdır/Subaşı bölgesinde Mayın/EYP arama faaliyeti bitimine müteakip dönüş yolunda yaşanan trafik kazası sonucu İs. Uzm. Onb. Yakup GİTMEZ şehit olmuştur. Şehidimize Allah'tan rahmet, ailesi, sevenleri ve silah arkadaşlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

26 Kasım 2018 tarihinde İstanbul- Sancaktepe'de helikopter kazası sonucu yaralanan, U/H Tekns. Asb. Üçvş. Özkan YILMAZ, tedavi gördüğü Marmara EAH’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak, 25 Aralık 2018 tarihinde şehit olmuştur. Şehidimize Allah'tan rahmet, ailesi, sevenleri ve tüm TSK mensuplarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

Felaket başa gelmeden onu önlemek ve ondan korunma çarelerini düşünmek gerekir.

 

Duyurular

22/02/2019 Gün Ortalama:1264  Bugün 129 Ziyaret var  Sitede 2 kişi var  IP:54.173.237.152