Lütfen bekleyiniz Lütfen bekleyiniz

TSK Dayanışma Vakfı logosu değiştirilmiştir

TSK Dayanışma Vakfı Logosu değiştirilmiştir. Eski Logo Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri ile Jandarma Genel Komutanlığını temsil eden renklerden tasarlanmıştı. Ayrıca birlikteliği vurgulamak için bu renkler bir hasır şeklinde birbirinin içerisinden geçmekteydi. Ancak Hem Sahil Güvenlik Komutanlığının ayrı bir teşkilat olarak Logoda temsil edilmemesi hem de üyelerin talebi üzerine vakıf logosunun değiştirilmesi için çalışma başlatılmış ve yapılan çalışmalar sonucunda Yönetim Kurulunun onayı ile yeni Vakıf Logosu belirlenmiştir. Yeni Vakıf Logosunda; arka planda siluet şeklinde görülen topluluk Milletimizin Türk Silahlı Kuvvetlerine desteğini vurgulamakta, çocuğunun elinden tutmuş asker TSK ailesini temsil etmekte, en önde görülen birbirine kenetlenmiş iki el ise Zeytin Dalı Harekâtında yaralanan Sözleşmeli Erler Ali UYSAL ile Olcay ÖZÇAM’ın hastanede birbirlerinin ellerini tuttukları anı sembolize ederek silah arkadaşlığının kutsallığını ve dayanışmayı simgelemektedir.


16.05.2019

Diğerleri

11.05.2019
26.04.2019
16.06.2017
Şehitlerimizin değerli babalarının, Kahraman gazilerimizin, Güzel vatanımızın dört bir köşesinde görev yapan tüm subay...
15.03.2017
ÇANAKKALE KARA SAVAŞLARI'nın 102. yılında tüm şehitlerimiz ve ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmet, şükran ve minnet duygularımızla anıyoruz.